Foodstock Juniors

  • Data: 01.06.2014
  • Kategoria: Festiwale
  • Miasto: Kraków
  • Klub: Fabryka
  • Wykonawca:

Foodstock powrócił w świeżej, bo dziecięcej odsłonie! 1. czerwca w klubie Fabryka odbyła się siódma edycja alternatywnego festiwalu kulinarnego oraz narodziny nowego ogródka klubu!

Siódma edycja była dedykowana dzieciom – tym najmłodszym i tym, które ciągle w nas siedzą. Było słodko, kolorowo, wesoło i radośnie. Nie ograniczyły nas letnie diety, dentysta i opiekun mówiący „nie jedz tych słodyczy”. Spróbowaliśmy pyszności od czołówki krakowskich dostawców anielskich smaków. Cukierki, lody, ciasta – zjemy wszystko, ale po obiedzie, który… też przecież powinien być świąteczny.

1 czerwca to dobra data na narodziny. Fabryczne dziecko ma niezłą wyprawkę – ciekawą aranżacje i wspaniały mural, którego autorami są artyści Sepe i Nawer. Do tego klub dodał plac zabaw, piaskownicę i zabawkę na kilka miesięcy – kino letnie, którym będzie umilało czas przez całe wakacje.

Impreza w Dzień Dziecka nie mogła się odbyć bez atrakcji wyłącznie dla naszych najmłodszych. Warsztaty przeprowadziła przyjazna Poliloli, zamek dmuchany pozwolił wyładować energię ze słodyczy, a niespodzianki wprawiły dzieciaki w jeszcze lepszy nastrój!

Wystawcy:

Shake & Bake

Zielony Talerz

Si Gela

Cukry Ręcznie Robione

Book Me a Cookie

La Baguette

Coffee Cargo.