Sony VAIO Joy Ride Open Wierchomla 2013

  • Data: 06.07.2013
  • Kategoria: sport
  • Miasto: Wierchomla Mała
  • Klub:
  • Wykonawca: elektronika

Rowerowy cykl zawodów downhillowych Sony VAIO Joy Ride Open po niedawnym przystanku na Sony VAIO Joy Ride Fest zmeirzył na kolejną pokaźną górę. Tym razem zawody odbyły się 6-7 lipca na trasie w Wierchomli, a rytmu kręcącym się kołom rowerów nadała impreza z cyklu Sizeer Music On Tour.

Po raz pierwszy cykl Sony VAIO Joy Ride Open zawędrował aż do Wierchomli, małej miejscowości położonej zaraz przy granicy ze Słowacją. Chcąc opisać to niezwykle miejsce najlepiej pasowałoby użyć słowa „zieleń”. Z każdego punktu góry rozciągają się łąki i lasy. Choć Wierchomla to kolebka ciszy i spokoju, to od 6 do 7 lipca 2013 roku emanowała energią. Zawodnicy zmierzyli się na prostej, ale szybkiej, ponad dwu kilometrowej trasie wypełnionej niewielkimi skoczniami. Rowerzyści i rowerzystki walczyli nie tylko o nagrody od Sony, Maxxis, Diamondback, Infonarty i New Era, ale przede wszystkim o cenne punkty klasyfikacji generalnej Sony VAIO Joy Ride Open.

Before party

Podobnie jak w poprzednich edycjach Joy’a, zawodom towarzyszył akcent muzyczny w postaci imprezowego cyklu, nakręcanego przez Sizeer Music On Tour. Po sobotnich treningach, w karczmie przy dolnej stacji, odbyło się rozgrzewające before party, po którym zawodnicy płynniej jeździli podczas niedzielnych finałów. Aktualne brzmienia i sporą dawkę dobrej zabawy zapewnili reprezentanci projektu Broken Music – Playaman i Kfjatek.Galeria

Sony VAIO Joy Ride Open Wierchomla 2013


Filmy