Sizeer Music On Tour Before & After Party Sony VAIO Extreme Series Winter Edition

  • Data: 08.03.2013
  • Kategoria: sport
  • Miasto: Zakopane
  • Klub:
  • Wykonawca: hip-hop, elektronika

Kalendarz cyklu Sony VAIO Extreme Series rozpoczał się w 2013 roku w  Zakopanem, gdzie na stokach Gubałówki rozegrały się snowboardowe mistrzostwa Polski oraz zawody narciarskie i rowerowe. Natomiast dopełnieniem sportowych zmagań były imprezy muzyczne w ramach Sizeer Music On Tour, na których zagrała didżejska reprezentacja z całego kraju.

8. marca w klubie Vavavoom w ramach Sizeer Music On Tour odbyło się Before Party, na której zagrali:

Kixnare (U Know Me Records) - utalentowany didżej i producent, początkowo związany ze sceną hiphop, ale od ukazania się projektu „Class of 90's" (2007) wzmacnia swoją pozycję w gronie najbardziej kreatywnych twórców muzycznych w Polsce.

Pan Zimna Łapa (Wild Styles) - turntablista, didżej i producent rezydujący w Krakowie, który za gramofonami stoi od 2006 roku, a muzykę produkuje od 2003. Jest aktualnym mistrzem Polski VChamps w scratchowaniu oraz Mistrzem Polski IDA 2012.
Prescot (Beak Da Funk) – didżej, który od 2000 roku rozkręca imprezy, grając muzykę z gatunku funk i hip hop, lubiący łamane rytmy stylu breaks oraz stylistykę mush up i old school.

Afterparty

9. marca klub Vavavoom połączył siły z Tygodnik Podhalański Cafe i razem stworzyli niezapomniane After Party. Przez całą noc Tygodnik serwował projekcje filmów o sportach ekstremalnych. Równolegle po drugiej stronie ulicy trwał taneczny szał Sizeer Music On Tour, podczas którego usłyszyliśmy takich artystów jak:

Kwazar (Gagarin Studio) - didżej, producent oraz inżynier dźwięku, specjalista od mocno zbasowanych brzmień. Zaczynał w 2000 roku grając w kultowej Radiostacji, by później działać w Radiu BiS oraz Radiu Kampus. Obecnie jest odpowiedzialny za elektronikę w multiprojekcie muzycznym „Classic and Dubstep in Progress" współtworzonym przez kompozytora Michała Dobrzyńskiego i siedmiu muzyków, który łączy muzykę klasyczną z basowymi brzmieniami undergroundu i wizualizacjami.

Benito & Prescot (Break Da Funk) – duet, którego specjalnością są brzmienia funku, rocka i breaków podane w formie mush upu. Didżejów można także usłyszeć w cotygodniowej audycji Break da Funk w Radiu Kampus.

Playaman (Broken Music) - swoją przygodę z gramofonami zaczął w 1997 roku i choć pierwszą muzyczną inspiracją były brzmienia UK acid techno, to jednak szybko pojawiła się miłość do muzyki jungle oraz reggae, z którą związany jest do dziś. W pierwszej dekadzie XXI wieku zaangażowany był w prowadzenie własnego sklepu z winylami oraz labelu Respecta Records. Równolegle był managerem muzycznym m.in.: klubu Krzysztofory oraz klubu Fabryka w Krakowie. Aktualnie współtworzy organizację Broken Music, działającą na polu muzyki, sportu oraz kultury.

JahDeck (Al-Fatnujah) - Mc, beatboxer oraz producent muzyczny. Członek i współzałożyciel lubelskiego zespołu Chonabibe, trio beatboxowego Al-Fatnujah i 2toxic/Wysoka, ex członek Love Sen-C Music Soundsystem.Galeria

Sizeer Music On Tour Before & After Party Sony VAIO Extreme Series Winter Edition


Filmy