Fabryka lata!

  • Data: 31.08.2015
  • Kategoria: Festiwale
  • Miasto: Kraków
  • Klub: Fabryka
  • Wykonawca:

Tego lata w mieście FABRYKA LATA

  • każdy weekend od 12 czerwca do końca września
  • Klub Fabryka w Krakowie, ul. Zabłocie 23

Klub Fabryka w Krakowie zaprasza na prawdziwie miejskie wczasy w samym sercu Zabłocia! W programie akcji FABRYKA LATA nie zabraknie niezliczonych atrakcji dla małych i dużych przez całe wakacje! Pyszne jedzenie na trawie, plenerowe kino, ciekawe piwa rzemieślnicze, targ zdrowych produktów, różnorodne wydarzenia specjalne i warsztaty dla dzieci…

FABRYKA LATA – alternatywna strona Krakowa tego lata będzie szczególnie aktywna!

Klub Fabryka od wielu lat pełni rolę krakowskiego epicentrum niezwykle ciekawych inicjatyw kulturalnych, organizatora największych koncertów i festiwali, a także gospodarza interesujących wydarzeń filmowych, teatralnych i edukacyjnych.

W odpowiedzi na potrzeby coraz liczniejszej lokalnej społeczności dzielnicy Zabłocie, jak też mieszkańców całego Krakowa, chcących uciec przed turystycznym zgiełkiem centrum miasta, powstał innowacyjny projekt FABRYKA LATA, który swoją inaugurację będzie miał w drugi weekend czerwca.

FABRYKA LATA to inicjatywa oparta na ambitnym programie rozrywkowym, skupiająca wokół siebie najciekawsze wydarzenia, które umilają weekendy w Krakowie od lat. Odświeżone wnętrza Fabryki zaoferuję masę aktywności, które zaspokoją pragnienia każdego miejskiego hedonisty, jego rodziny i przyjaciół. Ogródek jak zwykle zaskoczy wyglądem, nie zabraknie wygodnych siedzeń, pełnego baru i cienia, gdy tylko będzie potrzebny.

Zielony zadbany trawnik stanie się centrum letnich wydarzeń piknikowych za sprawą cotygodniowych edycji słynnego festiwalu kulinarnego Foodstock, który w każdą niedzielę przyprawi fanów pysznego jedzenia o zawrót głowy!

Znana i lubiana formuła Foodstocka, zostanie rozszerzona o pełen różnorodnych smakołyków Targ Zdrowych Produktów, gdzie koneserzy dobrego jedzenia będą mogli zaopatrzyć się w zdrowe i ciekawe produkty prosto od producenta. W ofercie coniedzielnego targu znajdą się m.in. naturalne tłoczone soki, świeże sery kozie, krowie i owcze, tradycyjne wędliny, ryby, domowe przetwory i miody, chrupiące pieczywo a także sezonowe warzywa i owoce.

Piątkowe i sobotnie wieczory z pewnością przyciągną tłumy fanów dobrego ambitnego kina, na których będą czekały wygodne pufy, zimne piwo, popcorn i pizza prosto z pieca. Starannie wyselekcjonowany repertuar Kina Letniego zadowoli najbardziej wymagających kinomanów.

Bardzo ważna wiadomość dla wszystkich rodzin z dziećmi, dla których powstanie specjalna strefa wyposażona w przewijak i kameralny kącik do karmienia. Ciągi komunikacyjne będą przygotowane do swobodnego poruszania się wózkami. Klub postawił sobie ambitny cel, aby każdy, nawet najmniejszy uczestnik Fabryki Lata czuł się bezpiecznie i komfortowo. Dla większych dzieci nie zabraknie ciekawego programu warsztatów i innych aktywności na świeżym powietrzu, na trawie i na placu zabaw.

Ponadto w programie znajdą się różnorodne wydarzenia specjalne: Beerweekend - czyli festiwal piw rzemieślniczych z całej polski, swap party, targi wina, zajęcia sportowe, kiermasz mody, koncerty plenerowe i wiele innych.

Szczegółowy program nadchodzących wydarzeń i atrakcji będzie publikowany na oficjalnych stronach Fabryki i Foodstocka w portalu społecznościowym Facebook.

Więcej informacji na:

https://www.facebook.com/KlubFabryka?ref=hl

 

https://www.facebook.com/pages/Foodstock/312522135532784

Galeria

fabryka lata