ANIA RUSOWICZ + BESIDES

  • Data: 16.04.2015
  • Kategoria: muzyka
  • Miasto: Kraków
  • Klub: Fabryka
  • Wykonawca: Indie
Bilety: 35 zł/45 zł
 
Kolekcjonerskie bilety dostępne są
- w sklepie Knock Out Productions
- Antycafe Klubokawiarnia Bez Widoków
- BC24
- stoisko Takt w Galerii Krakowskiej
 
Systemowe:
- salony Empik, Media Markt, Saturn (sieć Ticketpro)
- Biletomat.pl - bilety online
 
Ania Rusowicz – polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK, kompozytorka, tekściarka ale przede wszystkim osoba która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60tych i 70tych w Polsce, nagrywając dwie płyty w stylu retro, które okryły się statusem „złotych”. Koncerty w Polsce i zagranicą, programy, sesje i wywiady w jej wykonaniu zawsze charakteryzują się niebywałym stylem i smakiem a kierowane są do odbiorcy nietuzinkowego i wymagającego.
 
Besides
Zespół Besides to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na polskiej scenie post-rockowej. Jego niesamowite, często połączone z wizualizacjami koncerty potrafią wzbudzić w słuchaczach intensywne doznania emocjonalne. Powstał w 2011 roku, swój materiał rozpoczął promować na jesień 2012 roku. 
 
Besides jest zwycięzcą 8 edycji programu Must be The Music. W programie wzbudził wielkie zainteresowanie jak i jurorów tak i telewidzów. Adam Sztaba o zespole mówił w ten sposób: ”Muzyka instrumentalna w tym programie to niezwykła rzadkość, a na takim poziomie to już ewenement. Zespół Besides - jeden z najlepszych zespołów w historii tego programu.” Piotr Rogucki: „Besides ma potencjał zespołu międzynarodowego. Ta muzyka nie ma granic, bo nie ma w niej nieudolnej angielszczyzny. Muzyka Besides zawiera bezgraniczną emocję, która będzie zrozumiana również za granicami naszego kraju”

KUP BILET